МЕТОДИ ПОКРИТТЯ ПРИ ВЕЛИКІЙ ІНТЕНСИВНОСТІ АБОНЕНТІВ ДЛЯ МЕРЕЖІ СТАНДАРТУ GSM-900

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра Телекомунікації

Інформація про роботу

Рік:
2011
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ Національний університет “Львівська політехніка” Кафедра “Телекомунікації”  Лабораторна робота № 3 МЕТОДИ ПОКРИТТЯ ПРИ ВЕЛИКІЙ ІНТЕНСИВНОСТІ АБОНЕНТІВ ДЛЯ МЕРЕЖІ СТАНДАРТУ GSM-900 Львів 2011 Мета роботи Використовуючи методи розділення однієї комірки мережі встановити додаткові базові станції та здійснити частотно-територіальне планування для мережі стандарту GSM. Теоретичні відомості Частотно-територіальне планування, тобто закріплення частотних каналів за окремими зонами, є однією з найбільш складних і трудомістких процедур при проектуванні. Ця процедура поділяється на три самостійні задачі: – виділення з заданого частотного діапазону груп інтермодуляційно сумісних частот; – оптимальне присвоєння частотних каналів базовим станціям; – вибір місця розташування БС і розрахунок напруженості поля з урахуванням рельєфу місцевості на заданій території. Зупинимося докладніше на розв’язанні першої задачі. Відомо, що внаслідок нелінійності амплітудної характеристики в приймачах виникають інтермодуляційні завади. Найбільшу шкоду якості зв’язку завдають інтермодуляційні складові третього та п’ятого порядку, які також називають міжканальними завадами. Ці завади можуть суттєво знизити завадостійкість усієї системи зв'язку з рухомими об'єктами навіть при великому захисному інтервалі D, тобто при малому рівні завад на співпадаючих частотах. Уникнути появи взаємної модуляції третього порядку можна в тому випадку, якщо серед каналів радіозв'язку, розподілених у довільній зоні, не виявиться групи з рівними інтервалами Δfk між носійними частотами. Розв’язання другої задачі розглянемо докладніше. Для територіальної системи зі стільниковою структурою є значна кількість алгоритмів розподілу частотних каналів між базовими станціями. Розглянемо фіксований розподіл каналів, за якого вони можуть бути використані тільки у певних осередках. Така система розподілу каналів має недоліки. Наприклад, маємо дві сусідні чарунки з фіксованими каналами. Якщо в будь-який момент виявиться, що всі канали однієї з чарунок зайняті, а надходить запит на зв'язок саме в цій чарунці, то цей новий запит буде відключений, навіть якщо в цей самий час будуть вільні канали в сусідній чарунці. У результаті – не раціональне використання каналів. Кількість частот, яка використовується для покриття площі визначається за формулами: K=i2+j2; де i, j – цілі числа, що означають кількість зміщень по осях. Хід роботи Метод розділення комірки: i=2; j=1 K=22+12=5  Висновок: Використовуючи методи розділення однієї комірки мережі встановив додаткові базові станції та здійснив частотно-територіальне планування для мережі стандарту GSM. . 
Антиботан аватар за замовчуванням

05.03.2013 12:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини